Objekti i skupine

Centralni objekt: Hanamanova 3a

Tel: 01/ 3077 290

U centralnom objektu smješteno je 8 skupina, od toga u prizemlju 4 jasličke i na katu 4 vrtićke skupine. Također, na ovom objektu nalazi se i u uprava vrtića.

Prizemlje

• Slonići
  • Zečići
  • Ptičice
  • Žabice

Radno vrijeme jasličkih skupina:
Zbog epidemije Covid-19 i preporuka HZJZ do daljnjega nema dežurstava, ranojutarnjeg ni kasnopodnevnog, već odgojitelji rade prema potrebama roditelja. Zbog toga nam je jako važno da svaku promjenu u dolasku djeteta u skupinu najavite kako bismo mogli naći najbolji način organizacije rada.

Kat:

• Lavići
  • Mačići
  • Pahuljice
  • Ježići

Radno vrijeme vrtićkih skupina:

Područni objekt Voltino 48

Tel:01/  3667 214

U ovom područnom objektu smještene su 3 vrtićke skupine i jedna jaslička skupina. Također, na ovom objektu nalazi se i centralna kuhinja vrtića.

• Cvjetići
  • Trešnjice
  • Točkice
  • Vjeverice

Radno vrijeme skupina:

Područni objekt Golikova 46

Tel:01/ 3666 574

U područnom objektu smještena je 1 jaslička skupina i 3 vrtićke skupine. Također, na ovom objektu ponedjeljkom se održavaju metodičke vježbe studenata Učiteljskog fakulteta iz kolegija Metodika predškolskog odgoja.

• Bubamare
  • Jabuke
  • Jagodice
  • Vrapčići